Ирландия срещу Австралия, Есенни серии на нациите · The42

преди две минути

21 минути Фоли прави бъркотия от това наказание. Все пак 3-0 за Ирландия. Странна игра. Кажете ни какво мислите в секцията за коментари.

преди 3 минути

19 минути – Дорис хвана да се промъква наоколо. дузпа срещу Австралия. Фоли подрежда удар, за да изравни играта.

преди 5 минути

18 минути Кракът на Хънтър Бизам го изостави цяла нощ. той е навън. Джордан Патая е включен.

преди 6 минути

17 минути – Ник Уайт беше ударен от Кейлън Дорис – индиректен резултат в ирландската схватка, която беше точно когато ударът на Мак Хансен беше блокиран.

преди 7 минути

16 минути Бен О’Кийф отсъжда дузпа за Австралия след тежък удар срещу Фоли. След това Фоли сервира страхотен удар на 22-ия.

преди 10 минути

14 минути – Питър О’Махони направи страхотен опит да пресече това хвърляне на австралийците, но случайно го удари.

преди 11 минути

12 минути – Парче кик тенис между Гибсън Парк и Джордан Патая. друга линия извън Ирландия, само в австралийската половина; Бърн комбинира, образува вата и върви странично; Стюарт Макклоски организира хаотична ситуация и тогава Гибсън Парк изпраща брилянтен удар в ъгъла.

преди 13 минути

10 минути Джеймс Слийпър изглежда сериозно раздразнен; Четири дузпи срещу неговия отбор досега. Това е шокиращо.

преди 15 минути

9 минути Биенале Ирландия (Кроули)

Хубав удар от 30 метра към Мюнстер.

8 минути – Красив диагонал на режисьора Джейми О’Брайън; Неговото подаване дава шанс на Хансен да направи нещо, но ударът от крилото не намира мястото, за което жадува. Австралия си връща притежанието. Все пак хвърлете на Ирландия 22. Шийхан намери Райън; Ирландия изведе МакКлъски наполовина и спечели дузпа. Джак Кроули, към теб.

преди 19 минути

5 минути – Кроули намира щрих. Джеймс Райън получава добър удар в състава; Дорис се справя добре, Гибсън Парк изстрелва топка в небето на Дъблин; Добър удар от Мак Хансен и Тадг Бейрне печели завъртането. Дузпа, Ирландия. Кроули намира докосване.

преди 20 минути

4 минути – Паисами остани – смел човек. Той е замесен, докато Австралия изглежда да отбележи първа – Ник Уайт пресича линията, но опитът е отхвърлен поради неправомерно изчистване от Джош ван дер Влаер.

преди 23 минути

Австралия взима кран и излиза от тази дузпа.

преди 24 минути

2 минути Hunter Besame пада с неприятно изглеждаща контузия. Нощта му изглежда свърши.

преди 25 минути

Дузпа, отсъдена за Австралия за засада на Ирландия.

преди 26 минути

В други новини, Ник Уайт шокира.

2 минути – Scrum до Австралия, след като беше хванат от Jamison Gibson Park.

преди 31 минути

Химнът свърши — и да са благословени — но няма много момчета-претенденти между двата отбора. Няма бележка между тях.

преди 32 минути

Източник: Дан Шеридан / INPHO

преди 35 минути

Джак Кроули, нека те покрием.

преди 37 минути

Страхотни новини от Aviva. Така че няма Секстън.

преди 51 минути

Интересни коментари на Грегор Таунсенд за Фин Ръсел. След като впечатли срещу All Blacks, 30-годишният играч беше в центъра на победата на Шотландия от осем ръна над Pumas, като той отново се утвърди като топ 10 на Шотландия.

„Да, сега той е човекът с топката“, каза Таунсенд. „Фин игра наистина добре през последните две седмици и ще е необходимо нещо (специално) от Блеър и Адам, за да променим това.“

Запитан за представянето на Ръсел, Таунсенд каза: „Беше много добро. Има части от играта му, за които вероятно не се говори толкова много.“

„Казах му в съблекалнята, че е имал три поредни битки през първото полувреме, така че той показа конкурентоспособността си там.

„Той има наистина добра игра за носене и разтоварването му доведе до наистина добри прекъсвания на сериите.“

7:23вечер

Ако искате да получите малко четиво преди мача, вие сте попаднали на правилното място. Ето предварителния преглед на Големия мач на Мъри Кинсела.

Междувременно Киаран Кенеди е разговарял с Лейнстър и австралийската легенда Скот Варди. Неговите мисли тук.

След това има Джордж Греган, с когото Сиаран също разговаря преди днешния голям мач. Той имаше много да каже в това интервю.

Междувременно Мъри Кинсела говори с Майк Кат за новата звезда номер 10 на Ирландия, Джак Кроули.

Джак Кроули се обърна срещу Ронан О’Гара и Ла Рошел, тъй като вярваше, че може да се утвърди като първият избор на Мюнстър и да стане ирландски национал по-скоро, отколкото по-късно.

7:07вечер

Здравейте и добре дошли в блога на живо тази вечер, докато Ирландия завършва есенната си серия с тест срещу Wallabies на стадион Aviva.

Победата ще направи Ирландия първият отбор, победил три гиганта от Южното полукълбо – Австралия, Нова Зеландия и Южна Африка – в една календарна година от 2002 г. насам.

Могат ли да го направят? Както винаги, ние търсим вашето мнение в секцията за коментари по-долу. Така че уведомете ни, ако смятате, че Ирландия има качеството и настроението да изпревари талантливата, но непостоянна страна на Дейв Рейни.