Ню Йорк Джайънтс 20-28 Далас Каубойс: Далтън Шулц отбелязва два гола, Мика Парсънс отбелязва два чувала, докато Каубойс побеждават Джайънтс на Деня на благодарността | Новини от NFL

Micah Parsons повиши резултата си от играта до 12 за сезона, CeeDee Lamb надхвърли над 100 ярда, Dak Prescott сбърка две прихващания, докато Dallas Cowboys спечелиха осмия си мач за сезона, като победиха New York Giants на Деня на благодарността в четвъртък

Последна актуализация: 25.11.22 12:41 ч

Моля, използвайте браузъра Chrome за леснодостъпен видеоплейър

Акценти Ню Йорк Джайънтс срещу Далас Каубойс от Деня на благодарността на НФЛ

Дак Прескот хвърли два паса за тъчдаун на Далтън Шулц, а Езекиел Елиът добави бърз резултат, за да помогне на Далас Каубойс да спечели с 28-20 победа над Ню Йорк Джайънтс в четвъртък на Деня на благодарността.

Историята на играта

Прескот завърши 21 от 30 подавания за 261 ярда и сбърка две прихващания за Далас (8-3), който се премести в еднолично притежание за втори в NFC Изток след Филаделфия Ийгълс (9-1).

Пейтън Хендершот добави бърз резултат, за да помогне на Каубоите да победят Ню Йорк за 11-ти път в последните 12 срещи.

CeeDee Lamb улови шест паса за 106 ярда, Elliott се втурна за 92 ярда на 16 занасяния, а Micah Parsons записа два сака, за да доведе общия си сезон до 12.

Гледайте как Пейтън Хендершот играе удари с други тайт ендове на Далас Каубойс, след като отбеляза тъчдаун

Даниел Джоунс завърши 21 от 35 подавания за 228 ярда и 1 тъчдаун за Джайънтс (7-4), които загубиха за трети път в четири мача. Saquon Barkley се втурна за тъчдаун, но имаше само 52 ярда за схватка (39 бързане, 13 получаване).

Каубоите надминаха Ню Йорк с 430 на 300, докато изиграха 45-ия си пореден мач за Деня на благодарността у дома.

Далас получи топката, за да започне третата четвърт и се премести на 75 ярда в 14 разигравания, а Прескот завърши играта с пас от 15 ярда към Шулц, за да даде преднина на Каубоите с 14-13 с 7:21 до края на третата четвърт.

Джайънтс не успяха да реализират четвърти и 1 при следващото си нападение, когато Баркли не успя да се справи с ниско подаване на Джоунс.

Гледайте удара на Джейк Фъргюсън срещу защитника на Джайънтс Джейсън Пинок

Далас се възползва от късото поле с шест игра, 44-ярдов драйв, когато Прескот и Шулц се свързаха отново, този път за шест ярда тъчдаун, за да увеличат преднината на Каубоите до осем с 2:02 до края на периода.

Hendershot влезе в тайт край отляво и хвана ръка от Prescott, за да вкара от линията на 2 ярда, за да направи резултата 28-13 с 8:53 до края на състезанието.

Джоунс хвърли пас от един ярд за тъчдаун към Ричи Джеймс осем секунди до края на играта.

Гледайте как Далтън Шулц хваща втория си тъчдаун

Джайънтс поведоха с 13-7 в края на първото полувреме благодарение на гола на Баркли и два гола от игра на Греъм Гано.

Гано вкара филдгол от 57 ярда 9:44 до края на първата четвърт, преди Далас да се събере и да поведе със 7-3.

Елиът вкара гол от шест ярда в началната игра на втората четвърт, за да завърши 11 игра и 93 ярда.

Ню Йорк дръпна напред след тъчдаун от един ярд на Баркли с 9:28 до края на полувремето, след като Дариус Слейтън улови Антъни Браун, преди Гано да вкара гол от 47 ярда във финалната игра преди почивката.

Гледайте брилянтния улов на Дариъс Слейтън от получателя на Ню Йорк Джайънтс, който предизвиква спомени за бъдещата Зала на славата Ранди Мос

Обобщение на точкуването

Първа четвърт
Гиганти 3-0 каубои Греъм Гано, гол от 57 ярда
Втора четвърт
Джайънтс 3-7 каубои Ezekiel Elliott шест ярда TD удар (допълнителна точка)
Гиганти 10-7 каубои Saquon Barkley един ярд TD rush (допълнителна точка)
Гиганти 13-7 каубои Греъм Гано, гол от 47 ярда
Трета четвърт
Джайънтс 13-14 каубои Дак Прескот 15-ярдов TD пас към Далтън Шулц (допълнителна точка)
Джайънтс 13-21 Каубои Dak Prescott TD от шест ярда към Dalton Schultz (допълнителна точка)
Четвърто тримесечие
Джайънтс 13-28 Каубои Peyton Hendershot Two yard rush TD (допълнителна точка)
Гиганти 20-28 каубои Даниел Джоунс 1-ярдов TD пас към Ричи Джеймс (допълнителна точка)

Статистически лидери

гиганти

• Подаване: Даниел Джоунс, 21/35, 228 ярда, 1 TD
  • Бързане: Saquon Barkley, 11 носи, 39 ярда, 1 TD
  • Получаване: Дариус Слейтън, 3 улова, 63 ярда
CeeDee Lamb излезе с вълнуващо улавяне с една ръка от страничната линия, за да подобри тъчдауна на Шулц

Каубои

• Подаване: Дак Прескот, 21/30, 261 ярда, 2 TD, 2 INT
  • Бързане: Ezekiel Elliott, 16 носи, 92 ярда, 1 TD
  • Получаване: CeeDee Lamb, 6 улова, 106 ярда

Какво следва?

Седмицата на Деня на благодарността продължава с обичайното трио неделни вечерни игри на НФЛ, започващи в Синсинати Бенгалс (6-4) Пътуване до Тенеси Титани (7-3) в повторение на миналогодишния кръгъл мач, който Бенгалс спечели с 19-16 по пътя си към Супербоул — ГЛЕДАЙТЕ На живо по Sky Sports NFL от 18ч.

NFL на живо

27 ноември 2022 г., 17:00 ч

Продължете с живота си

След това се отправяме към Сан Франциско 49ers (6-4), които карат серия от три победи в домакинския си мач срещу борците Светците от Ню Орлиънс [4-7)-هذافيملعبLevi’sيبدأفي925مساءً

شاهد داك بريسكوت يجد نهاية ضيقة لشولتز في أول هبوط له في اللعبة

الرجاء استخدام متصفح Chrome لمشغل فيديو يسهل الوصول إليه

يعيش NFL

27 نوفمبر 2022 ، 9:15 مساءً

تابع حياتك

وفي ختام أحداث ليلة الأحد ، ننضم إلى أصدقائنا في NBC من أجل ليلة كرة القدم في أمريكا و Sunday Night Football مع آرون رودجرز و غرين باي باكرز (4-7) يائس تمامًا لتحقيق فوز للحفاظ على آمالهم الباهتة في التصفيات بينما يسافرون إلى أفضل NFC فيلادلفيا ايجلز (9-1) – انطلاق المباراة في الساعة 1.20 صباحًا ، في وقت مبكر من صباح الاثنين.

Sky Sports NFL هي قناتك المخصصة لتغطية الدوري الوطني لكرة القدم الأمريكية خلال الموسم – وتضم مجموعة من برامج شبكة NFL. لا تنسى متابعتنا skysports.com/nfl، حساب Twitter الخاص بنا تضمين التغريدة & سكاي سبورتس – أينما كنت!