Papa John’s Cup: Том Хъдълстън помага на Манчестър Юнайтед до 21 години да достигнат до финалните 16

Том Хъдълстън направи третото си участие в турнира Papa John’s Cup този сезон за Манчестър Юнайтед до 21 години в бившия клуб Уулвърхемптън.

Бившият полузащитник на Англия Том Хъдълстън помогна на отборите до 21 години на Манчестър Юнайтед да победят Уулвс във втория кръг на Купата на Папа Джон.

Бившият играч на Тотнъм, който следващия месец навършва 36 години, се присъедини към Юнайтед като треньор на академията през лятото, след като бе освободен от Хъл.

Той направи няколко заместващи изяви в Купата на Висшата лига и Висшата лига 2 този сезон, но направи първия си старт в Молине в младежки отбор, включващ Тиден Минги и сина на Роби Чарли Савидж, който също има опит в Шампионската лига.

Тийнейджърът на Уулвс Нейтън Фрейзър – който беше неизползван резерв при първото поражение на отбора от Брайтън този месец – удари гредата през първото полувреме и видя това, което според него беше късен победител, изключен за засада.

Вратарят на Юнайтед Нейтън Бишоп беше героят в дузпите, спасявайки две дузпи, позволявайки на 17-годишния Кобе Маено, който вече беше на пейката на първия отбор този сезон, да изпрати Юнайтед в 1/8-финалите благодарение на дузпи 4-1 печеля.

Челси U21 Това беше второ за Академията във Висшата лига, тъй като Малик Модърсил отбеляза два гола при победа с 4-2 на SC Питърбъро. Чезаре Касадей – който игра за отбора на Италия до 21 години в приятелски мач срещу отбора на Германия до 21 години в събота – също беше точен от Бен Елиът.

Все пак втора лига Стивънидж Дойде отзад да разтовари Арсенал U-21 в трилър.

Нейтън Бътлър-Ойедие изведе младите напред само за Дейвид Амо и Дан Суини, за да обърнат равенството.

Амарио Козиер Дупере направи 2-2 в 74-ата минута, но зашеметяващият гол от далечна дистанция на Артър Рийд подпечата резултата по-малко от минута по-късно.

Бъртън Те бяха на секунди от елиминацията, преди да победят своите гости във втора лига Транмиър.

Джордан Търнбул поведе на Роувърс с 1-0 след само седем минути и те водеха до 92-ата минута, когато Мустафа Карайол от Албиона изравни след дузпи.

Роувърс поведоха при изпълнението на дузпи с 4-3, но изстреляха следващата си дузпа над гредата, за да загубят с 5-4.

Челтнъм Той също имаше нужда от дузпи, за да победи миналото Форест Грийн Роувърс След равенство 1-1.

Ударът с глава на Джош Марш беше отменен през първото полувреме от Райън Брум, но Марч видя дузпата на Люк Саутууд да спаси, докато Роувърс направи 4-3 в дузпите.

Гледката на Том Хупър Линкълн напред срещу Моркамб Но Коул Стоктън изравни резултата при изпълнение на дузпи, само за стоперът на Imps Джордан Райт да спаси последните два опита за сервис.

Дейн Скарлет беше точен като Портсмут Победа с 2-0 във високо летене Ипсуич Докато лидерите на първа лига Плимут Идваше отзад към ръба Чарлтън 3-2 благодарение на Сам Косгроув, Найл Енис и Калеб Робъртс първи гол за Аргайл.

Наказателният удар, изпълнен от Томи Лий, гарантира Акрингтън напредвам в Гримсби Докато първият гол беше Лоран Тулаг за Салих Салфорд Това беше достатъчно, за да избегнем конкуренти във втора лига Брадфорд, Единственият гол отбеляза Кайл Хъдлин Азиатски шампионат на Уимбълдън Победих загубилите финалисти миналия сезон Сътън.

МК Донс преодолявам Нюпорт При 3-1 Уил Грег се записа сред голмайсторите, а Елиас Качунга отбеляза победния гол Болтън Спечели втора лига могила 3-2.