Tennessee Titans 27-17 Green Bay Packers: Райън Танехил и Дерик Хенри претърпяха шеста загуба в седем мача | Новини от NFL

Новобранецът в Грийн Бей Крисчън Уотсън вкара два гола, след победа с три точки при победата над Далас в продълженията в неделя. Гледайте NFL на живо по Sky Sports в неделя от 18:00 ч. – Седмица 11 започва с троен мач с Eagles @ Colts, последван от Cowboys @ Vikings и Chiefs @ Chargers

Последна актуализация: 18.11.22 10:02 ч

Моля, използвайте браузъра Chrome за леснодостъпен видеоплейър

Акценти Tennessee Titans срещу Green Bay Packers от седмица 11 на сезона на NFL

Ryan Tannehill хвърли два тъчдауна, докато бягащият бек Дерек Хенри също хвърли пас за тъчдаун, за да постигне бърз резултат, докато гостуващите Tennessee Titans победиха Aaron Rodgers и Green Bay Packers с 27-17 в четвъртък вечер.

Тенеси (7-3) спечели за седми път в осем мача, зад дисциплинирана защита и опортюнистично нападение, което процъфтяваше във въздуха, като Танехил завърши 22 от 27 за 333 ярда.

Второто разиграване дойде от два тъчдауна на Tannehill с първото разиграване на четвъртата четвърт, увеличавайки преднината на Тенеси до 10, докато защитата на Titans продължи напред, налагайки две удари и две пропадания на последните четири притежания на Packers. Напуска Грийн Бей (4-7), след като загуби шестата си загуба в седем мача – с освирквания, чути на Lambeau Field в точки по време на мача.

Дерик Хенри хвърля пас за тъчдаун в игра на Тенеси Тайтаните

Куотърбекът на Пакърс Арън Роджърс изпълни 24 от 39 опита за пас за 227 ярда и два гола за Крисчън Уотсън, току-що след мач с три ТД при победата над Далас Каубойс в продълженията в неделя. Това означаваше, че Уотсън стана първият новобранец в Грийн Бей с множество TD хващания в последователни игри след Макс Макгий през 1954 г.

Арън Роджърс и Крисчън Уотсън се комбинират за тъчдаун, след като измамиха защитата на Тенеси Титаните

Тенеси откри резултата с тъчдаун при първото си притежание в играта, а Титаните завършиха осем мача, 83 ярда, с тъчдаун пас от 14 ярда от Танехил към Донтрел Хилиард.

Грийн Бей отговори в края на четвъртината, като първият гол на Роджърс за Уотсън дойде на трети и 9 от 14-ярдовата линия на Тенеси – въпреки че последващият опит за допълнителна точка беше блокиран, гарантирайки, че Джайънтс имат минимално предимство. .

Титаните също пропуснаха допълнителна точка след паса на Хенри от три ярда за тъчдаун към тайт енд Остин Хупър, което изведе Тенеси напред с 20–9 с малко повече от пет минути оставащи минути до третата четвърт.

Грийн Бей отговори с пас от осем ярда TD от Роджърс към Уотсън, при превръщане на две точки, за да намали дефицита до само три точки при 20-17.

Но Тенеси излезе на терена при последвалото притежание, завършвайки атака с пет игри и 63 ярда с тъчдаун пас от 16 ярда на Танхил към Хупър и защитата удържа и държеше Пакърс на разстояние след това.

Куотърбекът на Грийн Бей Пакърс Арън Роджърс беше уволнен от Джефри Симънс от Тенеси по време на загубата им в четвъртък вечер

Защитата на Грийн Бей, която позволяваше средно 140,6 ярда на земята, навлизайки в нощта, задържа Хенри на 87 ярда при 28 носене. Междувременно Тенеси ограничи Packers до 56 бързи ярда при 19 пренасяния.

Статистически лидери

титани

• Подаване: Ryan Tannehill, 22/27, 333 ярда, 2 TDs, 1 INT
  • Бързане: Дерик Хенри, 28 носи, 87 ярда, 1 TD (и 1 TD)

Първа четвърт
Титани 7-0 Пакери Ryan Tannehill 14-yard TD пас към Dontrell Hilliard (допълнителна точка)
титани 7-6 опаковки Aaron Rodgers 14-yard TD пас към Christian Watson (Неуспешна допълнителна точка)
Втора четвърт
Титаните 14-6 опаковки Дерик Хенри Четири ярда TD бягане (допълнителна точка)
Трета четвърт
Титани 14-9 опаковки Мейсън Кросби от 39 ярда
Титаните 20-9 опаковки TD пас от три ярда на Дерек Хенри към Остин Хупър (Неуспешна допълнителна точка)
титани 20-17 опаковки Арън Роджърс осем ярда TD пас към Крисчън Уотсън (реализиране на две точки)
Четвърто тримесечие
Титаните 27-17 опаковки TD пас от 16 ярда на Ryan Tannehill към Austin Hooper (допълнителна точка)

Роджърс: Сезонът на Packers още не е приключил

Куотърбек Пакърс, Арън Роджърс: „Мисля, че миналата седмица [win over Cowboys] Покажете ни много, възможностите. Тази седмица не играхме безплатно и в трите етапа.

„Трябва да играем с потенциала си. Ако играем с потенциала си, можем да спечелим последните си шест мача. Сигурен съм в това.

„Сезонът все още не е приключил. Все още има шест шанса. Очаква ни труден мач, трябва да отидем във Фили. Надяваме се, че можем да използваме тези няколко дни, за да вземем малко здраве или да се освежим, а след това очевидно ние трябва да спечелят.” тези предстоящи мачове.

[On boos from Green Bay home crowd]: “Интересно. Това е най-доброто, което мога да направя за теб.”

Треньор на Packers Мат LaFleur: „Сега съм много разочарован да направя такова предложение.

“Дори не знам какво да кажа. Не е както беше преди няколко дни, затова си толкова добър, колкото и последния си мач и всеки път, когато излезеш на терена, трябва да излезеш и да го направиш.

“Толкова е разочароващо, особено в сезона, в който се намираме. Дори когато всички сме на една и съща страница, ние, честно казано, не се представяме на нивото, което трябва да бъдем. Ето защо седим тук и се скапаме “4-7!”

Какво следва?

Джъстин Джеферсън У Минесота Викингс (8-1) – Току що след вълнуващата им победа с 33-30 продължения над Бъфало Билс в техния мач на сезона – Домакин Далас Каубойс (6-3) на живо Sky Sports NFL Неделя вечер, като работата започва в 21:25.

NFL на живо

20 ноември 2022 г., 18:00 ч

Продължете с живота си

Преди това беше така Филаделфия Ийгълс (8-1), след като пропуснаха знака си като последния непобеден отбор в NFL с поражението от Washington Chiefs в понеделник вечерта, получават шанс да се върнат към победния си път с посещение на Jeff Saturday, воден от Индианаполис Колтс (4-5-1). Този започва в 18 часа.

NFL на живо

20 ноември 2022 г., 21:15 ч

NFL на живо

21 ноември 2022 г., 01:10 ч

Завършвайки действието в неделя вечер, ние се присъединяваме към нашите приятели от NBC за… Футболна вечер в Америка и Sunday Night Football, в който двама от най-добрите защитници в играта, като Джъстин Хърбърт и Джъстин Хърбърт, се изправят един срещу друг Лос Анджелис зарядни устройства (5-4) Домакин Патрик Махомес У Шефове на град Канас (7-2) В голяма битка на AFC West – Мачът ще започне в 1.20 сутринта в понеделник сутринта.

Sky Sports NFL е вашият канал за отразяване на NFL през сезона – включващ множество програми от NFL Network. Не забравяйте да ни следвате skysports.com/nflНашият Twitter акаунт @туит & Sky Sports – където и да сте!